rezerwacja online Rezerwacja telefoniczna

Jak wygląda wizyta w Tao Thai?

Dowiedz się jak przebiegnie Twoja wizyta w salonie masażu tajskiego Tao Thai aby przygotowanie do niej było jeszcze łatwiejsze.

Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się do personelu o pomoc - nawet w trakcie masażu.

U nas zapłacisz kartą, BLIK oraz gotówką!

FAQ
Przed wizytą

Zachęcamy do kontaktu z naszym salonem masażu, aby zadać pytania dotyczące procedur, usług i specjalnych wymagań. Zalecamy unikać spożywania większych posiłków oraz zbędnej ilości płynów przed masażem.

W trakcie wizyty

Przed masażem dostaniesz odpowiedni jednorazowy strój dopasowany do wybranej oferty. W trakcie masażu skup się na relaksie. Jeśli poczujesz się niekomforowo, prosimy zasygnalizować to masażystce.

Po masażu

Po masażu oferujemy orzeźwiający prysznic. Następnie nasz personel pozostawi Ci chwilę na odpoczynek i powrót do równowagi przy filiżance tajskiej herbaty. W razie potrzeby poproś nasz personel o wskazówki lub porady dotyczące dalszej terapii swojego ciała.

KOLEJNY KROK

Wybierz swój idealny masaż

Zanim zarezerwujesz wizytę przeczytaj informacje na temat naszych masaży. Wybierz taki jaki będzie odpowiadał Ci najbardziej.

Dla par

Tradycyjny

Masaże specjalne

Masaże podstawowe

Balijski

Lomi Lomi

wszystkie masaże KOLEJNY KROK

Jak zarezerwować wizytę?

Telefonicznie

Online

508 001 820 BOOKSY

Rezerwacje / zapytania wysyłane na ades e-mail mogą nie zostać odczytane na czas - prosimy o składanie rezerwacji przez aplikację Booksy lub telefonicznie.


Warning: Unknown: Write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer273841/tmp) in Unknown on line 0