rezerwacja online Rezerwacja telefoniczna

Masaż olejkami eterycznymi

Zanurz się w zapachowych uniesieniach i doświadcz wyjątkowego relaksu dzięki masażowi z użyciem olejków eterycznych. Te naturalne eliksiry zapewnią Ci nie tylko głęboki relaks dla ciała, ale także odprężenie dla umysłu.

CZAS TRWANIA

60-120 min

ZAREZERWUJ

Masaż olejkami eterycznymi w Tao Thai

Olejki eteryczne to skarbnica aromatów i właściwości terapeutycznych. Dzięki nim masaż staje się jeszcze bardziej intensywny i korzystny dla Twojego całego organizmu.

W trakcie masażu olejkami eterycznymi poczujesz, jak delikatne dotknięcia terapeuty łączą się z magicznymi aromatami. Twoje mięśnie się rozluźniają, a stres i napięcie odpływają.

Dodatkowo, olejki eteryczne mają różnorodne korzyści zdrowotne. Łagodzą bóle mięśniowe, redukują stany zapalne, pobudzają krążenie krwi i wspomagają odporność organizmu. Nie tylko ciało, ale także umysł odczuje korzyści z aromaterapii, która pomaga w redukcji stresu, poprawia nastrój i zwiększenia poczucia harmonii.

ZAREZERWUJ

Warning: Unknown: Write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer273841/tmp) in Unknown on line 0